Koruma Detayları

Sunucu çözümlerimizin koruma sistemleri hakkında bilgilendirme.

Koruma Hizmeti

Olfe Network Birimi'nden tüm herkese selamlar,

Son zamanlarda atmış olduğumuz adımlar, edinmiş olduğumuz cihazlar neticesinde siz değerli müşterilerimize en iyi koruma hizmetlerini sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Projenizin/işletmenizin/sunucunuzun güvenliği için birincil ihtiyaç olan koruma servislerini, Olfe A.Ş. olarak her zaman en üst seviyede tutmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Projenizin güvenliği, bizim için çok önemlidir. Sanal sunucu ve fiziksel sunucu hizmetlerimizde standart olarak koruma hizmeti sunulmaktadır. Bu korumayı eğer yükseltmek ve geliştirmek isterseniz satış temsilcilerimizle iletişime geçip, fiyat teklifi alabilir, korumanızı aktif edebilirsiniz. Layer2/Layer3/Layer4/Layer7 saldırılarının tümünü koruma hizmetimizle engelliyoruz. Ayrıca, ek bir hizmet olan WAF servisimizle, sitenize giriş yapan kişilerin robot doğrulamasını da bu koruma hizmetlerimizde sağlıyoruz.

Güvenlik ve Network birimi olarak, 7 gün 24 saat gelen saldırıları ve paketleri inceleyerek, sunucunuz için zararlı olanları filtreleme yaparak "DROP" ediyoruz.

Sunucunuz için gerekli tüm optimizasyonları ücretsiz olarak tamamlayıp, sizlere koruma hizmetimizi sunuyoruz.

Sizin için en uygun olan paketi belirlemek için satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Esenlik, saygı ve sevgiyle...

Olfe Anonim Şirketi