Koruma Detayları

Sunucu çözümlerimizin koruma sistemleri hakkında bilgilendirme.

Koruma Hizmeti

Olfe Network Birimi'nden tüm herkese selamlar,

Son zamanlarda atmış olduğumuz adımlar, edinmiş olduğumuz cihazlar neticesinde siz değerli müşterilerimize en iyi koruma hizmetlerini sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Projenizin/işletmenizin/sunucunuzun güvenliği için birincil ihtiyaç olan koruma servislerini, Olfe A.Ş. olarak her zaman en üst seviyede tutmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Projenizin güvenliği, bizim için çok önemlidir. Sanal sunucu ve fiziksel sunucu hizmetlerimizde standart olarak koruma hizmeti sunulmaktadır. Bu korumayı eğer yükseltmek ve geliştirmek isterseniz satış temsilcilerimizle iletişime geçip, fiyat teklifi alabilir, korumanızı aktif edebilirsiniz. Layer2/Layer3/Layer4/Layer7 saldırılarının tümünü koruma hizmetimizle engelliyoruz. Ayrıca, ek bir hizmet olan WAF servisimizle, sitenize giriş yapan kişilerin robot doğrulamasını da bu koruma hizmetlerimizde sağlıyoruz.

Güvenlik ve Network birimi olarak, 7 gün 24 saat gelen saldırıları ve paketleri inceleyerek, sunucunuz için zararlı olanları filtreleme yaparak "DROP" ediyoruz.

Sunucunuz için gerekli tüm optimizasyonları ücretsiz olarak tamamlayıp, sizlere koruma hizmetimizi sunuyoruz.

Sizin için en uygun olan paketi belirlemek için satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Esenlik, saygı ve sevgiyle...

Olfe Anonim Şirketi

Koruma

Siteniz hangi sektörde hizmet veriyor olursa olsun çeşitli siber saldırılara maruz kalabilir. Sitedeki verilerin çalınması, sitenin işleyişinin durdurulması ya da çeşitli şekillerde sitenin mağdur edilebilmesi için siber saldırılar düzenlenebilmektedir.

Gerçekleştirilen siber saldırılar dini, politik ya da hacktivist saldırıları olabilmektedir. Saldırılar hangi amaçla yapılırsa yapılsın engellenmeli ve sitenin bundan zarar görmesi engellenmelidir. Özellikle alışveriş sitelerinde kullanıcı verilerinin çalınması çok büyük sorunlar doğurabildiğinden sitemiz tarafından sunulan koruma hizmetinin alınması şarttır.

Farklı Saldırı Türleri İçin Özel Koruma Hizmeti

Sunucular çok farklı şekillerde saldırı alabilirler. Genel saldırıların çeşitliliği savunmanın da çeşitlendirilmesini gerekli kılmaktadır. Tek tip bir koruma ile birlikte gelen saldırıların tamamını karşılamak mümkün olmaz.

Firmamız tarafından sunulan koruma hizmetlerinde yaşanabilecek tüm saldırılara karşı önlemler alınmaktadır. Saldırı türü ne olursa olsun uzman ekiplerimiz anında müdahale eder ve sorunu ortadan kaldırırlar. Sunuculara yapılan saldırılar ne kadar kısa süre içerisinde çözülürse sitenin zarar görme ihtimali de o kadar düşük olacaktır. Bu sebeple sunulan 7/24 desteğimiz sitenizi maksimum düzeyde korur.

DDos Saldırılarına Karşı %100 Koruma

Sunuculara yapılan saldırılar arasında en popüleri DDos saldırılarıdır. Siteye aynı anda çok sayıda farklı IP adresinden giriş yapılır ve bu durum site trafiğini yükselterek sunucu kapasitesini zorlamaya başlar. Sitenin alabileceği kullanıcı sayısı dolduğundan siteye artık giriş yapılmaz. Siteye giriş yapmış olan kişiler siteden atılır. Bu durum siteyi kullanılamaz hale getirecektir.

Sitelerin baş belası olan DDos saldırılarına karşı firmamız %100 koruma garantisi sunmaktadır. Herhangi bir saldırı gelmesi durumunda hemen müdahale edilecek ve sorunların tamamen çözümü mümkün olacaktır.

Sanal Sunuculara Özel Koruma Sistemleri

Sanal sunucular çok sayıda siteye sunucu hizmeti sunan yapılardır. Çok sayıda siteye hizmet verilmesi siber saldırı riskini de yükselten bir etmen olur. Bu sitelerden herhangi bir tanesine başlatılan saldırılar sanal sunucuların kapasitesini zorladığından diğer siteler de bundan zarar görebilir. Yapılan saldırılar ile normal şartlarda hiçbir alakası olmayan sitelerin zarar görmemesi adına sitemiz özel koruma sistemlerini kullanmaktadır.

Firmamızdan alacağınız koruma hizmetleri ile birlikte uzun süre sorunsuz bir şekilde sitenizi yayında tutabilir ve herhangi bir problem yaşamadan yayın hayatınıza devam edebilirsiniz.