IP Kiralama

Kurumsal müşterilerimiz için IPv4 Kiralama hizmetleri.

IPv4 /24 Subnet

2400 TL + kdv / aylık
  • 256 IP Adresi
  • Ücretsiz Anons
  • Ücretsiz Whois Güncellemesi
  • İnternet Sağlayıcılarına Uygun

IPv4 /22 Subnet

4900 TL+ kdv / aylık
  • 1024 IP Adresi
  • Ücretsiz Anons
  • Ücretsiz Whois Güncellemesi
  • İnternet Sağlayıcılarına Uygun

Bölgesel internet sağlayıcısı mısınız?

Bölgesel internet sağlayıcısısınız ve IPv4 kiralamak mı istiyorsunuz? Çözümlerimiz tam size göre, internet servis sağlayıcılarına özel; kiralık ve anons edilebilir IPv4 hizmeti.

Destek bildirimi oluşturun.
Farklı firmada barınan internet sitesini taşıma.

IP Kiralama

Dünya üzerinde en başarılı yayılma başarısı gösteren internet protokolü IPv4 protokolüdür. Bu protokol internetin standart bir şekilde çalışabilmesi ve milyonlarca insan tarafından kullanılmasında önemli bir rol oynar. Sunulan protokoller ile birlikte aynı ağa bağlanan cihazlar birbirini tanıyabilir, birbirleri ile iletişim kurabilir ya da veri alışverişi yapabilirler. Bu sayede hem de başarılı hem de güvenli bir iletişim ortamı kurulmuş olacaktır.

Kurumsal bir yapı içerisinde olan siteler IPv4 kiralama hizmetine ihtiyaç duyar. Firmamız bu hizmeti iki farklı paket üzerinden sunarken sitenize en uygun olanı seçip ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Farklı Paket Seçenekleri

Firmanızın alacağı IP kiralama hizmetlerinde kaç adet IP adresine ihtiyaç duyduğunuz değişiklik gösterebilir. Eğer ihtiyacınızdan çok daha yüksek sayıda IP adresi kiralarsanız boşa harcama yapmış olursunuz. İhtiyacınızı karşılamayacak olan küçük paketlere yönelmeniz ciddi sorunların ortaya çıkması anlamına gelecektir.

Firmamız tarafından sunulan IP kiralama hizmetinde iki farklı paket sunulur. İlk paketimizde 256 adet IP adresi kiralama imkânınız bulunmaktadır. İkinci paketimizde ise bu sayı 1024’e çıkar. Kendi ihtiyaçlarınız analiz ettikten sonra taleplerinizi oluşturarak IP adreslerini kiralayabilirsiniz.

Ücretsiz Whois ve Anons Hizmetleri

IP kiralama hizmetlerinde Whois güncellemesi ve anons hizmetleri çok önemli bir yer tutar. IP kiralama hizmetini sunan adreslerin büyük bir kısmı bu ekstra hizmetleri sunmamaktadır. Bu hizmetlere duyulan ihtiyaç sonrasında ekstra ücretler talep edilir ve paketler için ödenene ücretler çok yüksek seviyelere çıkmış olur.

Sizlere sunduğumuz IP kiralama paketlerinin her ikisinde de Whois güncellemesi ve anons hizmetleri ücretsiz olarak sunulmaktadır. Birçok firmada yalnızca en üst paketlerde sunulan bu hizmetleri ücretsiz olarak almanın keyfini sürebilirsiniz.

IP Kiralamada Ekonomik Paketler

Sunulan IP kiralama hizmetlerinde kiralanacak olan IP adresleri çok düşük seviyelerde olabilir. 5 adet ya da 14 adet IP kiralama işlemini gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Ancak her zaman kurumsal bir yapı içerisinde hizmet veren firmamız müşterilerini de kurumsal sitelerden seçer. Yüksek sayıda IP kiralama hizmeti için uygun olan paketlerimiz olabilecek en ekonomik seviyededir. Kiraladığınız IP adresi sayısı arttıkça her bir birim için ödediğiniz ücrette düşüşler yaşanacaktır.