Fiziksel Sunucu

Türkiye'nin en uygun fiyatlı fiziksel sunucuları.

İhtiyacınıza en uygun sunucuyu belirlemek için lütfen bizimle iletişime geçin.
İletişim

Fiziksel Sunucu

Sunucu hizmeti alırken seçeneklerden bir tanesi Dedicated Server ya da dilimizdeki adıyla fiziksel sunucudur. Sanal sunucuların yetersiz kalmaya başladığı durumda fiziksel sunuculara geçiş yapılarak sunucunun sahip olduğu tüm donanım bölünmeden tek bir site için ayrılmaktadır.

Siteniz sanal sunuculardan alınan hizmeti aşmaya başladıysa ya da yeni kurulacak olan sitenizin kısa süre içerisinde çok yüksek bir site trafiğine ulaşması bekleniyorsa bu durumda fiziksel sunucu seçenekleri sizin için en doğrusu olacaktır. Hiç vakit kaybetmeden bizlerle iletişime geçerek bu ayrıcalıklı hizmeti alabilirsiniz.

Sitenizin İhtiyaçlarını Karşılama Garantisi Sunan Sunucular

Sitelerin fiziksel sunuculara geçiş işlemini gerçekleştirme sebebi daha yüksek seviyede donanımlara duyulan ihtiyaçtır. Sitenin sahip olduğu trafiğe göre ihtiyaç duyduğu donanımlarda da değişiklik meydana gelir. Site büyüdükçe daha yüksek işlemci, RAM ya da disk alanına ihtiyaç duyar. Firmamız siteniz ne kadar büyük olursa olsun bu ihtiyaçları karşılayabilecek kapasitededir.

Sizlere sunulan fiziksel sunucu tekliflerinde donanımlar küçükten büyüğe doğru sıralanır. İstediğiniz sunucu tercihini yapabilir ve siteniz için en verimli paketlere yönelebilirsiniz. Tercih edeceğiniz fiziksel sunucular bir süre sonra yetersiz kalırsa diğer bir pakete geçme şansınız da olacaktır.

Ücretsiz Taşıma ve Kurulum Hizmetleri

Sitelerin çok büyük bir kısmı ilk etapta fiziksel sunucuları tercih etmez. Sanal sunuculardan fiziksel sunuculara geçiş imkanı sunulduğundan ilk etapta herkes sanal sunucuları tercih etmektedir. Sanal sunuculardan fiziksel sunuculara geçişte ya da memnun kalınmayan bir fiziksel sunucudan firmamız tarafından sunulan hizmete geçişte tamamen ücretsiz taşıma ve kurulum hizmeti sunuyoruz.

Siteniz herhangi bir sorun olmadan firmamız tarafından sunulan donanımlara aktarılacak ve bu sunucular üzerinden yayın hayatına sorunsuz bir biçimde devam edecektir.

Fiziksel Sunucularda Muhteşem Fiyatlar

İlk etapta sanal sunucuların tercih edilme sebeplerinin başında ücretler gelir. Sunucu hizmeti verecek olan sistemlerin kurulumu ucuz bir işlem değildir. Bu sebeple de satın alınmış olan donanımların satılan sunucu hizmeti ile parasının karşılanması ve sonrasında kurucu firmaya kazanç sağlaması gerekir. Bu durum fiziksel sunucu fiyatlarını arttırırken firmamız fiyatları her zaman minimum seviyede tutarak sizlere en ekonomik hizmeti vermektedir.

Bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz!

Kurumsal ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

İletişim